Kontakt

Napisz do nas:

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

5 komentarzy

 1. Cześć. Na wstępie chciałabym szepnąć dobre słowo o tym blogu, przyznaje, że miło czyta się zamieszczane tu teksty. Nie każdy blogger obracających się w tych tematach umie pisać językiem, który może zachęcić mnie do przeczytania i skomentowania artykułu. „Kontakt” – ten napis już uzupełnił listę moich zakładek :). Sądzę, że jeszcze tu wrócę. Aktualnie chcę postawić własnego bloga i zapisuję wszystkie wskazówki, które mogą okazać się pomocne. To, co mnie najbardziej martwi, to część techniczna i optymalizacja bloga, która ma pomóc w tym, żeby mój blog cieszył się popularnością.

  Życzę miłego dnia – Stefcia Kowalczyk

  P.S. Naprawdę fajny design bloga.

  • Linda

   A nam miło czyta się takie komentarze 🙂 Wskazówek można udzielić całe mnóstwo, ale moim zdaniem najważniejsze aby dbać o treść – jeżeli będzie interesująca i oryginalna zyska na tym pozycjonowanie strony. Trzymamy kciuki za Pani bloga!

 2. boogna

  Jestem kobietą 50+ lubiącą modę i dobry wygląd … no właśnie, po przejrzeniu tej strony zaczynam wątpić w to czy umiem się ubrać. Chyba jestem trochę dzidzia bo lubię soczyste kolory, wąskie spodnie, tuniki, kolorowe buty, wysokie obcasy, jeansy, długie kolczyki, wszystko obcisłe. Mam świetną figurę, pewnie to mnie zwiodło, na szczęście niezbyt zgrabne nogi więc nie noszę krótkich spódnic.
  W sklepach nawet nie spojrzę na spokojne, kobiece, klasyczne ubrania tylko latam bo sklepach dla młodych. Zresztą kocham młodych ludzi i mam z nimi dobry kontakt.
  Kiedy mamy w rodzinie jakąś uroczystość to siostry mówią mi żebym się ubrała „normalnie’. Kiedyś byłam szaloną, piękna dziewczyną i pewnie nie zauważyłam, że minęło wiele lat od tamtej pory.
  Chciałabym tu zostać i nauczyć się przysposobić świat mody do mojego wieku. Ale, trudno będzie …. Serdecznie pozdrawiam. Bogna

  • Magda

   Pani Bogno, na naszym blogu staramy się pokazać, że moda powinna być przede wszystkim przyjemnością i że.. wcale nie jest zarezerwowana dla młodych! Jesteśmy jak najbardziej za awangardowymi butami, jeansami i soczystymi kolorami. Ważne jest tylko, żeby fasony były dopasowane do typu sylwetki i żeby wybierać z najnowszych trendów to, co jest najbardziej odpowiednie dla siebie. Powodzenia!

 3. Bardzo przyjemna strona. Polecamy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *