Polecane

Piękne duety mam i córek w obiektywie Jacka Poremby [patronujemy]

Zakończyła się druga edycja akcji „Energia od pokoleń by Geriavit Pharmaton” – wybrano sześć niezwykłych duetów mam z córkami, które urzekły jury niezwykłą energią, oryginalnymi historiami i pasjami. W energetycznym gronie znalazły się miłośniczki mody i projektowania, malarki, a nawet wicemistrzyni Polski w judo! Przede wszystkim jednak zwyciężyła więź, jaka je łączy, pełna wzajemnego wsparcia, troski i zrozumienia.

Zwyciężczynie konkursu wzięły udział w całodniowych warsztatach z Katarzyną Miller i profesjonalnej sesji zdjęciowej, której autorem był światowej klasy fotograf Jacek Poremba.

Zobaczmy efekty!

Anna i Alexandra

prowadzą wspólną platformę modową, miłośniczki projektowania ubrań. „Trzeba mówić o swoich uczuciach. Tego nauczyła mnie mama. Wydaje mi się, że to jest najważniejsze” mówi Alexandra zapytana o fundamenty udanej relacji.

Anna_Alexandra_Dlugoleckie_3

Jagna i Zuzanna

silna, wzajemna relacja z nutą zadziorności i zdecydowania. Mama Jagna zapytana o podstawę udanej relacji matka-córka mówi: „Kontrola podstawą zaufania, ale dyskretna, subtelna i taka trochę z boku. Dla mnie jest to wszystko jeszcze do przepracowania, ale chyba nie mam najgorszych wyników, prawda Zuzia?”. Córka ze śmiechem odpowiada, że nie są też najlepsze.

JagnaGoszczyńska_ZuzannaRams_3

Iwona i Zuzanna

największe fanki samych siebie i jednocześnie najostrzejsze krytyczki. Tak o swojej córce mówi mama Iwona: „Dowiedziałam, że moja córka jest bardzo dojrzała, nawet dojrzalsza niż ja. Mówiąc o naszej dwójce, Kasia Miller powiedziała: „Zuźki!”. Określiła tym w pewnym sensie, kto rządzi i nadaje ton. To mną bardzo trząsnęło. Dotarło do mnie, że córka była moją matką w pewnym momencie, bo ja się jej zwierzałam. Przejęła rolę rodzica, ja – dziecka, które potrzebuje pomocy”.

Iwona_Zuzanna_Polak_3

Iga i Żaneta

relacja niepowtarzalna, zdrowa, wypełniająca szczęściem. Panie zapytane o wrażenia po zakończeniu konkursu odpowiadają: „Ta akcja zwraca uwagę na to, co najważniejsze, czyli na więzi w rodzinie. Te dwa dni to też świetny moment żebyśmy się razem mogły bawić – mama z córką”.

Iga_Zaneta_Michalskie

Elżbieta i Agnieszka

ich wzajemna relacja jest największym, życiowym sukcesem. Mama Elżbieta określa swoje dzieci mistrzami i tak się o nich wypowiada: „Przecież to są moi życiowi partnerzy i w wielu dziedzinach są bardziej kompetentni niż ja. Ja się od nich uczę, bo to, czego mogłam, sama już ich nauczyłam. A w tej chwili to są moi mistrzowie, a ja podążam za nimi”.

Elzbieta_Agnieszka_Swierk_5

Albertyna i Danuta Wiktoria

malarki, artystki, miłośniczki piękna i sztuki, podobne we wrażliwości i radości życia. „Potykamy się czasami, ale podnosimy się, działamy i jesteśmy razem” – tak o sobie i mamie mówi córka Albertyna.

Danuta_Albertyna_Kacalak_3

Więcej informacji można znaleźć na www.energiaodpokolen.pl oraz na fanpage’u Energetyczni 50+ na Facebook.com.

Patroni medialni konkursu:
Imperium Kobietplanetakobiet.com.plStylissima.plAkademia Kobiet Sukcesu

Link do relacji z zeszłorocznych warsztatów:
http://stylissima.pl/2015/08/sesja-zdjeciowa-mamy-corki-geriavit/

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

1 Comment

  1. feris

    przepiękne mamy i przepiękne córki! widać miłość w ich oczach !!!! I jakie podobne do siebie:) I oczywiście – zachwycające zdjęcia i stylizacje! brawo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *