Polecane

Gdyby przypadkiem ominęła Was ta informacja – Grażyna Torbicka została pierwszą polską ambasadorką L’Oreal Paris

Grażyna Torbicka (59) – legenda polskiej telewizji, której nikomu przedstawiać nie trzeba, pod koniec marca poinformowała, że odchodzi z TVP. Niedługo potem dotarła do nas wiadomość, że słynąca ze swojej nieprzemijającej urody dziennikarka zdecydowała się podpisać swój pierwszy w życiu kontrakt reklamowy i została… pierwszą polską ambasadorką marki L’Oreal Paris.

To dla mnie wielka przyjemność i zaszczyt, że mogę znaleźć się wśród niezwykłych kobiet, które reprezentują wartości L’Oréal Paris. Są wśród nich kobiety, które podziwiam za ogromny talent, ale również za emanowanie pięknem. Biorąc wielokrotnie udział w Festiwalu Filmowym w Cannes, zawsze zachwycałam się Ambasadorkami L’Oréal Paris na czerwonym dywanie. Wszystkie kobiety warte są, by – tak jak One – czuć się szczęśliwe i spełnione. Cieszę się więc, że będę mogła przekazywać wartości i wizję, które są mi wyjątkowo bliskie.

toribcka-loreal

Na początek współpracy nowa Polska twarz L’Oreal Paris spotkała się z innymi ambasadorkami (w tym m.in. Jane Fondą, Ines de la Fressange, Susan Sarandon czy Julianne Moore) podczas 69. Festiwalu Filmowego w Cannes (w którym, jako dziennikarka, brała udział 18 razy)!

Dziennikarka pojawiła się na festiwalowym czerwonym dywanie w suknie projektu Tomasza Ossolińskiego.

Mamy nadzieję, że już niedługo będzie mogły pokazać wam kolejne efekty tej pięknej współpracy!

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *