Polecane

„Energia od pokoleń” po raz drugi, czyli macie szansę na udział w warsztatach z Katarzyną Miller i zdjęcia Jacka Poremby [patronujemy]

Pamiętacie może piękne zdjęcia mam i córek, które były efektem zeszłorocznego konkursu „Energia od pokoleń”? Mamy dobrą wiadomość! Możecie się zgłaszać do drugiej edycji konkursu. A my ponownie, z radością patronujemy akcji.

77A8520-600x900

Czym jest akcja „Energia od pokoleń powered by Pharmaton Geriavit”?

Projekt „Energia od pokoleń powered by Pharmaton Geriavit” jest kontynuacją zeszłorocznej akcji dedykowanej mamom oraz córkom. W tym roku otwiera się także na relacje łączące babcie i wnuczki. Jego ideą jest podkreślenie, że dzięki wsparciu młodego pokolenia, osoby dojrzałe mogą czerpać energię do życia.

Co można wygrać?

Głównymi nagrodami w konkursie dla mam i córek oraz babć i wnuczek jest spotkanie warsztatowe ze słynną psychoterapeutką i autorką książek Katarzyną Miller oraz sesja zdjęciowa przed obiektywem światowej klasy fotografa Jacka Poremby.

katarzyna_millerKatarzyna Miller to znana psychoterapeutka i publicystka, energetyczna osobowość, specjalistka w dziedzinie relacji międzyludzkich. W trakcie wyjątkowych i ultrakobiecych warsztatów z jej wieloletniego doświadczenia, a także wiedzy na temat relacji, emocji i związków, będą miały okazję skorzystać laureatki konkursu.

Z kolei Jacek Poremba, światowej klasy fotograf z ponad 20-letnim doświadczeniem, wydobędzie z par najgłębsze pokłady energii, pasje i podkreśli ich wzajemne relacje.

Jak się zgłosić?

Do konkursu zgłaszać się można za pośrednictwem strony www.energiaodpokolen.pl oraz poprzez fanpage Energetyczni 50+ na Facebook.com. Zadanie konkursowe jest proste – wystarczy przesłać zdjęcie w duecie lub tercecie z najbliższą osobą, które prezentować będzie także emocje oraz wspólne pasje łączące kobiety.

Patroni medialni konkursu:
Imperium Kobiet, planetakobiet.com.pl, Stylissima.pl, Akademia Kobiet Sukcesu

Link do relacji z zeszłorocznych warsztatów:
http://stylissima.pl/2015/08/sesja-zdjeciowa-mamy-corki-geriavit/

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *