Polecane

Uwaga, absolutnie piękna kampania TATUUM (i bardzo dużo zdjęć!)

Uwaga, uwaga i fanfary! Doczekałyśmy się kolejnej, absolutnie zachwycającej kampanii reklamowej polskiej marki ubrań. TATUUM, marka, którą wszystkie pewnie bardzo dobrze znacie, przechodzi wielką metamorfozę. Po odświeżeniu logo i wprowadzeniu nowego wystroju sklepów, przyszedł czas na nową kampanię reklamową, zatytułowaną „Inspired by generations”.

I tak, dobrze myślicie, ku naszej radości pojawiła się w niej Eveline Hall – ponad 70-letnia balerina i śpiewaczka operowa, dopiero niedawno dostrzeżona przez świat mody. Razem z Eveline pozuje też były sportowiec Ben Desombre. Jego kariera w świecie mody nabrała tempa dopiero po 40-tce. Casting zamyka francuska gwiazda modelingu, znana z okładek Vogue, Harper’s Bazaar czy Numero, Julia Frauche.

Zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć towarzyszących kampanii (są też filmy, pokażemy Wam je jutro). Jeśli w zeszłym roku zachwycałyście się Heleną Norowicz w kampanii BOHOBOCO, nie zawiedziecie się!

obrandowane3

obrandowane4

obrandowane6

obrandowane7

obrandowane8

obrandowane9

obrandowane10

obrandowane12

obrandowane13

obrandowane14

obrandowane15

obrandowane16

obrandowane18

obrandowane19

obrandowane20

obrandowane21

obrandowane22

obrandowane24

Jak podkreśla bohaterka sesji, Eveline Hall: 

Są to rzeczy, które zaskoczyły mnie tym, że sama mogę je nosić, a w takim razie wszyscy mogą je nosić. Świetne jest to, że mają niewiarygodną ilość propozycji, które możemy zmieniać. Możemy założyć ubranie, zmieniać jego elementy, ściągać, zakładać inne części – to jest wspaniałe. 

Moda od TATUUM nie uznaje granic wiekowych. I robi to w bardzo dobrym stylu. Gratulacje i brawa!

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

2 komentarze

  1. Po Bohoboco, kolejna świetna akcja. Kobiety 50+ zauważane przez wielkie domy mody – to już rewolucja 😉 Przepiękne zdjęcia. Pozdrawiam Margot

Trackbacks / Pings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *