Polecane

Konkurs „Przyłapani na modzie” – gala finałowa [patronujemy]

Przez ostatni rok prezentowałyśmy stylizacje wyróżniane w konkursie promującym dojrzałą modę „Przyłapani na modzie”, któremu patronujemy. Przyszedł czas na wielkie podsumowanie, czyli galę finałową konkursu, która odbyła się Galerii Krakowskiej. Gośćmi specjalnymi wydarzenia były m.in. Dorota Wróblewska i Gosia Boy. Galę poprowadziła Paulina Sykut-Jeżyna.

Spośród  ponad 1000 zgłoszonych stylizacji, w czasie uroczystego podsumowania konkursu na wybiegu zaprezentowało się 17 laureatów, którzy na finał przybyli z różnych zakątków świata m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Niemiec. W gusta jurorów trafiła casualowa stylizacja Małgorzaty Trębacz-Piotrowskiej, która zdobyła główną nagrodę – zakupy z Dorotą Wróblewską o wartości 2000 zł. Natomiast fani Galerii Krakowskiej postanowili docenić stylizację  Evy Pietruk, która zdobyła nagrodę publiczności – bon o wartości 500 zł. Dla wszystkich uczestników plebiscytu przygotowano upominki w postaci książki Garance Dore „Love x Style x Life”.

Finalistka konkursu Stylowe Zakupy z jutorką - Gosią Boy

Finaliści konkursu Stylowe Zakupy z Dorotą Wróblewską

Finaliści Przyłapani na modzie 2015

 

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

2 komentarze

  1. Niezapomniane przeżycie 🙂

  2. Z zainteresowaniem śledziłam ‚przyłapane na modzie 😉 ‚ . Niemal wszystkie laureatki przedstawiły swoje zdjęcia i komentarze na swoich blogach. Widać z nich, że impreza musiała być przemiła. Pozdrawiam Margot – http://www.iameverywoman.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *