Polecane, Uroda

Konkurs mikołajkowy rozstrzygnięty. Wiemy do kogo trafią świąteczne zestawy kosmetyków Dermedic!

Ponad 400! Tyle właśnie maili dostałyśmy w odpowiedzi na konkurs mikołajkowy, w którym można było wygrać świąteczne zestawy dermokosmetyków marki Dermedic.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczyło dokończyć zdanie:

Najlepszy prezent jaki mogę zrobić dla siebie to…

Czego dowiedziałyśmy się czytając te blisko pół tysiąca zgłoszeń? Okazuje się, że większość z Was marzy nie o diamentach i luksusie, ale o… chwili wyłącznie dla siebie. Chciałybyście w prezencie dostać spokojny wieczór pełen relaksu, wizytę w SPA, kilka godzin bez żadnych codziennych obowiązków, dzień tylko dla siebie.

Apelujemy więc do Waszych bliskich (i piszemy to wielkimi literami – kto wie, może spojrzą Wam przez ramię kiedy będziecie czytać?

Najlepszy prezent jaki możecie dać Waszej mamie, żonie, partnerce to trochę czasu, który będzie mogła poświęcić tylko dla siebie. Zorganizujcie jej dzień bez ŻADNYCH obowiązków domowych, wyślijcie na plotki z dawno niewidzianą przyjaciółką, przygotujcie domowe SPA. Zobaczycie – ten prezent wywoła na jej twarzy najpiękniejszy uśmiech i autentyczną radość!

Po tym lekko emocjonalnym wstępie (ale uwierzcie nam, ogromna większość kobiet, które zgłosiły się do konkursu napisała, że marzy właśnie o takim prezencie), czas na nasz werdykt.

Świąteczne zestawy kosmetyków Dermedic (krem do cery dojrzałej i płyn micelarny) otrzymają:

Marta z Warszawy

której codzienna chwila dla siebie mija z prędkością Pendolino, więc marzy o tym, żeby móc przez jeden dzień chodzić tam gdzie ją nogi poniosą, zjeść taką ilość lodów, że Ewa Chodakowska złapałaby się za głowę, odwiedzić wreszcie koleżankę, do której wybiera się przez pół roku i obejrzeć po raz dwusetny „Dirty Dancing”. Taki zwykły-niezwykły dzień.

Paulina z Gdyni

która uważa, że najlepszym prezentem jaki może zrobić dla siebie to relaks przy ulubionej muzyce, dobra pielęgnacja, zdrowe odżywianie i domowe SPA. I to wszystko pokazała na jednym zdjęciu!

dermedic

Marta (nie wiemy niestety skąd, prosimy o kontakt!)

która chciałaby spełniać co roku jedno marzenie. Jedno male lub jedno wielkie. A marzenia ma bardzo konkretne: podroż z mamą w poszukiwaniu goryli w Ugandzie, nurkowanie z narzeczonym z rekinami wielorybimi w Djibouti lub cudowne święta z całą rodziną w góralskiej drewnianej chacie z kominkiem, bez telefonów, komputerów, za to z długimi wieczorami z grami planszowymi i spacerami w białym puchu.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom, a wszystkim uczestniczkom bardzo dziękujemy za wspaniałe zgłoszenia. Mamy nadzieję, że marzenia, które opisałyście, szybko się spełnią!

Konkurs Świąteczny Dermedic

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

1 Comment

  1. Paulina

    Aaaaaa dziękuję bardzo bardzo bardzo 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *