Moda z ulicy, Polecane

Konkurs „Przyłapani na modzie” – najlepsze stylizacje czerwca [patronujemy]

Za nami trzeci miesiąc konkursu „Przyłapani na modzie”, któremu z przyjemnością patronujemy. W czerwcu Dorota Wróblewska nagrodziła Agnieszkę, która odważyła się nosić supermodny kombinezon:

Mało kobiet decyduje się na zakup kombinezonu, który w tym sezonie jest jednym z najmodniejszych elementów garderoby. Powodów jest wiele, ale główny to figura. Taki zestaw nie jest dla każdej sylwetki. Odkryte plecy i ramiona, dekolt i wysoki stan wspaniale modeluje zgrabną figurę naszej bohaterki. Agnieszka postawiła na kombinezon i wygrała stylizację miesiąca. Nowocześnie, szykownie i z charakterem. Gratuluję!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Czytelnicy jako „stylizację miesiąca” wybrali… dokładnie ten sam zestaw!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zachęcamy was do udziału w konkursie „Przyłapani na modzie” i do głosowania na najlepsze stylizacje. Odwagi! http://www.przylapaninamodzie.pl/

O konkursie:

Konkurs „Przyłapani na modzie” skierowany jest do kobiet i mężczyzn w dojrzałym wieku. Jego misją jest udowodnienie, że moda nie zna wieku. Każdy, bez względu na metrykę, może świetnie bawić się modą, czerpać z tego przyjemność i dobrze wyglądać. Co miesiąc przyznawane są dwa wyróżnienia: nagroda publiczności i nagroda Doroty Wróblewskiej (promotorki mody i współorganizatorki konkursu). Nagrody oznaczają bony na zakupy oraz udział w gali finałowej konkursu w styczniu 2016 roku.

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

1 Comment

  1. Bardzo dobry wybór, podobają mi się kombinezony…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *