Polecane

Patronujemy – „Przyłapani na modzie” (konkurs)

Objęłyśmy patronatem konkurs organizowany przez serwis „Przyłapani na modzie” (www.przylapaninamodzie.pl) i Dorotę Wróblewską (promotorkę mody, autorkę etiudy „Moda dla każdego”) i zachęcamy Was do wzięcia udziału!

Konkurs skierowany jest do kobiet i mężczyzn w dojrzałym wieku. Jego misją jest udowodnienie, że moda nie zna wieku (hasło BARDZO nam bliskie;)). Każdy, bez względu na metrykę, może świetnie bawić się modą, czerpać z tego przyjemność i dobrze wyglądać.

Wśród uczestniczek rozpoznałyśmy już dobrze znane nam i Wam blogerki – Nieco Starsza Dziewczyna, Krystyna Bałakier czy Pinot Noir, ale zgłoszenie może wysłać każdy.

Zasady konkursu

Za pośrednictwem serwisu (LINK) prześlijcie zdjęcia swoich stylizacji. Co miesiąc Dorota Wróblewska wybierze najciekawszą, która zostanie nagrodzona bonem na zakupy o wartości 300zł. Jednocześnie, czytelnicy serwisu „Przyłapani na modzie” mogą głosować na nadesłane zdjęcia. Pod koniec miesiąca osoba, która zbierze największą ilość głosów otrzymuje nagrodę publiczności o wartości 100 zł. Konkurs trwa do grudnia 2015 r.

W styczniu 2016 r. odbędzie się uroczysta gala finałowa konkursu, na której swoje stylizacje zaprezentują dwie wyróżnione osoby z każdego miesiąca (pierwsza wyróżniona przed Dorotę Wróblewską, druga wybrana przez czytelników serwisu serwisu „Przyłapani na modzie”.)

Główną nagrodę – zakupy w towarzystwie Doroty Wróblewskiej o wartości 2000 zł – wybierze specjalne jury, do którego zostałyśmy zaproszone!

Linki

 

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.