Polecane

Dolce&Gabbana: „Śmiech kobiety w każdym wieku jest synonimem piękna”

Dolce&Gabbana od dobrych kilku sezonów doceniają dojrzałe piękno, klasę i doświadczenie. Do swoich poprzednich kampanii kilka razy z rzędu zatrudnili Monikę Bellucci (która niedawno skończyła 50 lat!), niedawno ich twarzą została 44-letnia Claudia Schiffer.

W reklamach na wiosnę i lato 2015 roku poszli o krok dalej. Gwiazdami najnowszej kolekcji zostały… hiszpańskie staruszki. Wszystkie ubrane czarno, wszystkie z luksusowymi dodatkami D&G. Towarzyszą im młodziutkie tancerki flamenco i toreadorzy, ale to modelki z siwymi włosami i nieretuszowanymi zmarszczkami są pierwszoplanowymi bohaterkami tej odważnej kampanii.

Im dłużej przyglądamy się tym zdjęciom, tym bardziej się do nich uśmiechamy. Widać, że dobry humor naturalnych, roześmianych i wyluzowanych hiszpańskich seniorek udzielił się wszystkim na planie i nawet zawodowi modelki i modele wydają się jakoś bardziej radośni niż to zwykle bywa.

Ole!

dolce-gabbana-2015

dolce-gabbana-2015-d

dolce-gabbana-2015-a

dolce-gabbana-2015-b

dolce-gabbana-2015-c

Powstał też świetny film reklamowy, warto obejrzeć!

wszystkie zdjęcia z tej kampanii znajdziecie na stronie: http://models.com/work/dolce–gabbana-dolce–gabbana-ss-2015/viewAll

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

Trackbacks / Pings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *