Moda, Moda z ulicy, Polecane

Piknik Pokoleń. Prezentujemy najlepsze stylizacje.

Pamiętacie Piknik Pokoleń, któremu patronowałyśmy i w trakcie którego robiłyśmy uczestnikom pamiątkowe zdjęcia? Przyszedł nareszcie (tak to prawda, chwilę nam się zeszło…) czas, żeby zaprezentować najlepsze – naszym zdaniem – stylizacje. Mamy nadzieję, że warto było czekać!

Do naszego ministudia fotograficznego „wpadły” na chwilę Jolanta Kwaśniewska oraz DJ Wika, ale także wiele z Was – pięknych, uśmiechniętych, modnych!

Jolanta Kwaśniewska (59), cała w bieli i w zgodzie z naszymi zasadami (http://stylissima.pl/2012/09/7-zasad-jak-nosic-biale-ubrania/)

21-JolantaKwasniewska-Stylissima-PiknikPokolen DJ Wika (75), niezastąpiona ambasadorka parady i pikniku, wzbudziła nasz wielki szacunek butami na wysokich koturnach, w których biegała przez cały dzień.14-dj-wika-Stylissima-PiknikPokolen Atmosfera pikniku sprzyjała sportowym stylizacjom, w których królował jeans. 26-AnitaPazura-Stylissima-PiknikPokolen 24-AnnaStarzewska-Stylissima-PiknikPokolen 25-WikiBeata-Stylissima-PiknikPokolen Wanda Jakubiszyn, sołtys wsi Jastrzębie, 62 lata (tak, 62, też nie mogłyśmy uwierzyć!)31-WandaJakubiszyn-Stylissima-PiknikPokolen Dziennikarka Polskiego Radia Grażyna Wielowiejska 12-radio-Stylissima-PiknikPokolenPojawiły się też bardziej eleganckie stylizacje, a nawet perły!29-EwaBlanc-Stylissima-PiknikPokolen I supermodne okulary przeciwsłoneczne w stylu retro 19-zyta-dzwonkowska2-Stylissima-PiknikPokolen

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

1 Comment

  1. Wisniewska

    Jestem pod wrażeniem,chętnie wzięłabym udział,mogłabym usłyszeć oceny moich stylizacji.To świetna zabawaby móc odmłodzić się:-) pozdrawiam cieplutko pomyslodawców!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *