Ikony stylu, Polecane

Joanna Gapińska, czyli Miss Polonia 25 lat później

Skoro już jesteśmy przy temacie Miss… Mówi Wam coś nazwisko Joanna Gapińska? Nam nic do tej pory nie mówiło. A szkoda! Zdobyła tytuł Miss Polonia 1988, a rok później została trzecią vicemiss Universe. Potem szybko wyprowadziła się do USA i słuch o niej praktycznie zaginął.

Kilka dni temu pojawiła się w Polsce, aby opowiedzieć o tym co wydarzyło się w jej życiu przez te ponad 25 lat. Kiedy zobaczyłam ją w telewizji, po prostu opadła mi szczęka. W wieku 47 lat wygląda lepiej niż w czasach kiedy została miss!

joanna-gapinska

Patrząc na to zdjęcie myślicie sobie: „to niemożliwe, żeby 47-latka tak wyglądała bez pomocy chirurga plastycznego”? Oto fragment wywiadu, którego Joanna Gapińska udzieliła (w lipcu), Ewie Wojciechowskiej na stronie „Ewa Wojciechowska na końcu czerwonego dywanu”:

Bardzo mnie interesuje zdrowe odżywianie i staram się jeść tylko organiczne produkty. 
Nie stosuję żadnych specjalnych diet i nie jestem też przeciwniczką jedzenia mięsa.
 Dobre odżywianie ma ogromny wpływ na wygląd i ja bardzo zwracam uwagę na to, co jem. Dwa razy w roku robię trzytygodniowy „detox” podczas którego wykluczam cukier, alkohol, gluten i nabiał, a jeden z posiłków to świeżo wyciskany sok z warzyw.


Ćwiczę pięć dni w tygodniu, przeważnie to zajęcia baletowe, na sali przy drążku. Latem razem z mężem staramy się uprawiać sporty na zewnątrz, a zimą jeździmy na nartach.


Prowadzę bardzo higieniczny tryb życia, piję ogromne ilości wody (ok.3 litrów dziennie) i zaczynam każdy dzień od szklanki ciepłej wody z cytryną. Codziennie rano szczotkuję całe ciało, żeby pobudzić system limfatyczny, używam „peeling” do ciała i do twarzy, nie stosuję żadnych drogich kosmetyków, ale raz na 6 tygodni chodzę do gabinetu kosmetycznego na zabieg złuszczania naskórka. Jak na razie żaden chirurg plastyczny jeszcze nie dotknął mojej twarzy, hahaha… 

Cały wywiad z Joanną Gapińską i więcej zdjęć znajdziecie pod linkiem:
http://ewawojciechowska.pl/czerwony-dywan/joanna-gapinska-i-jej-american-dream/

Zajrzyjcie koniecznie!

joanna-gapinska-2

PS. A tak Pani Joanna wyglądała w roku 1988, kilka dni po zdobyciu tytułu Miss Polonia:

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

3 komentarze

  1. Super naturalna!nic sie nie zmienia!

  2. Bogna

    Joasia… niezmiennie piękna! Pamiętam doskonale dzień, w którym została Miss:), pamiętam wielką galę chyba w Sopocie… To był inny, jakże odświętny świat, nie pasujący do szarej rzeczywistości! Piękne dziewczyny, niezwykłe kreacje, no i baśniowy samochód… Nieraz zastanawiałam się, co się dzieje z Joanną, bo słuch o Niej zaginął, całkiem niedawno dowiedziałam się, że mieszka w USA, jest mężatką i Mamą dwóch chłopców… Jeśli Pani Joanna czasem tu zagląda – ślę Jej tą drogą serdeczne pozdrowienia i życzenia: wszystkiego, co najlepsze! By nadal pozostała SOBĄ:). No i nieco częściej Polskę odwiedzała…

  3. Józek

    Tak przypadkiem tu trafiłem z Joasia chodziłem do szkoły pamiętam Mateusza a tatą miałem dobry kontakt milutko pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *