Polecane, Porady, Uroda

Mamy testują! (odcinek 1: Dermedic Sunbrella)

Niedawno zakończyłyśmy konkurs, w którym mogłyście wygrać kosmetyki Dermedic Regenist, ale, uwaga uwaga, nie kończymy na tym naszej współpracy marką Dermedic! Cieszymy się bardzo, że nasze mamy zostały zaproszone do testowania kosmetyków wyprodukowanych przez tę wyjątkową polską firmę. Przez kilka najbliższych tygodni będą używać kremów Dermedic i dzielić się z Wami opiniami na ich temat!

Zaczynamy od kremu z filtrami przeciwsłonecznymi Dermedic Sunbrella, czyli kosmetyku idealnego na tegoroczne lato.

Grażyna, czyli mama Magdy:

IMAG0276-1

Moja twarz i ręce pokryte są gęsto piegami, mam też sporo pieprzyków, dlatego zawsze stosuję kremy przeciwsłoneczne z wysokim filtrem. Krem Sunbrella 50+ zabrałam ze sobą na urlop i korzystałam z niego kilka razy dziennie. Zakrywałam nim przede wszystkim te znamiona, które nie powinny być wystawiane na promienie słoneczne.

Ogromnym plusem kremu Sunbrella jest to, że łatwo się nakłada i szybko wchłania (co zazwyczaj nie zdarza się kremom o tak dużym faktorze!). Z drugiej strony, w miejscach, w których nakładałam grubą warstwę kremu (pieprzyki, znamiona), trzymał się naprawdę długo!

Jak na prawdziwy krem z wysokim filtrem przystało, sprawia, że przykryte nim miejsca praktycznie się nie opalają. Jest więc bardzo skuteczny. A do tego bardzo wydajny.

PS. Dołączona do opakowania kremu piłka plażowa bardzo spodobała się… moim wnuczkom 😉

Najważniejsze dla mnie: łatwa aplikacja, skuteczna ochrona pieprzyków i znamion.

Lila, czyli mama Lindy:

Mam skórę suchą, dość skłonną do podrażnień, czasem występują na niej objawy cery naczynkowej. Zdarza się, że słońce i upał nasilają te symptomy, dlatego wybawieniem są dla mnie kosmetyki, które je zminimalizują,

Krem Sunbrella 50+ dobrze poradził sobie z tym zadaniem. Mimo przebywania przez cały dzień w ogrodzie, miejsca na które nakładałam krem praktycznie się nie opaliły, obyło się też bez żadnych podrażnień – po prostu zero zaczerwienień! (ponieważ spędzałam na powietrzu całe dnie, nakładałam krem 3-4 razy).

Krem łatwo się nakłada, jedno przyciśnięcie dozownika powinno wystarczyć, aby rozprowadzić go na całą twarz. Po nałożeniu, na skórze przez chwilę utrzymuje się cienka, biała powłoka, która jednak wchłania się już po kilku sekundach. Kosmetyk nie pozostawia uciążliwej tłustej warstwy, co często zdarza się kremom przeciwsłonecznym.

Najważniesze dla mnie: brak podrażnień i zaczerwienień + skuteczna ochrona

Seria kremów przeciwsłonecznych Dermedic Sunbrella

Kremu Sunbrella chronią przed promieniowaniem UVA i UVB – od SPF 15 do 50+. Zawierają RonaCare AP – innowacyjny, inteligentny składnik aktywny, gwarantujący zaawansowaną ochronę skóry przed promieniowaniem słonecznym. Dermokosmetyki z serii Sunbrella skutecznie chronią przez szkodliwym działaniem promieni UV skórę każdego typu.

zdjęcie 1 (2)
zdjęcie 3

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

Trackbacks / Pings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *