Moda z ulicy, Polecane

Blogerki 40+: Grażyna, czyli Nieco Starsza Dziewczyna

Najwyższy czas, aby przedstawić Wam kolejną odrobinę starszą niż przeciętna blogerkę modową. Poznajcie Grażynę, 44-letnią urzędniczkę z Rzeszowa, która prowadzi jednego z naszych ulubionych blogów, zatytułowanego Nieco Starsza Dziewczyna (http://starszadziewczyna.blogspot.com/).

nieco-starsza-dziewczyna-3

Zanim przejdziemy do pokazania Wam najlepszych naszym zdaniem stylizacji Nieco Starszej Dziewczyny, zadałyśmy jej kilka pytań. Przede wszystkim poprosiłyśmy, aby opisała swój styl.
Chyba nie mogę jednoznacznie zdefiniować swojego stylu. Jest  różny. Staram się ubierać  stosowanie do okazji lub sytuacji. Lubię mocne kolory i to w jakiś sposób mnie  charakteryzuje. Uwielbiam  długość midi. Rozkloszowane spódnice  czy maxi sukienki są moimi ulubionymi  ale nie stronię też od jeansów i koszulowej bluzki. Uważam, że podstawą wszystkich zestawów  czy jak to inni nazywają stylizacji są buty. To jednocześnie moja słabość, której ulegam za często 🙂
Gdzie szuka Pani inspiracji? Skąd bierze Pani pomysły na nowe stylizacje?

Chyba nie będę oryginalna. Przeglądam wiele blogów, czasopism modowych i shoppingowych. Patrzę, analizuję. Nie chodzi o to by kupować i zakładać na siebie to co w danym  sezonie jest modne, ale by wybrać dla siebie to, w czym będę wyglądać dobrze.

Prowadzi Pani bloga od lipca 2012 roku. Jak od tego czasu zmienił się Pani styl?

Przez ten czas pokazałam ponad 250 zestawów. Jedne podobały się bardziej, inne mniej. Mój styl jest w jakiś  sposób ukształtowany i raczej  trudno dopatrzeć się jakiś szaleńczych zmian w moim sposobie ubierania się na przestrzeni tych dwóch lat. Ja osobiście ich nie zauważam 🙂

Co wypada (oczywiście jeśli chodzi o modę), a co nie „nieco starszym dziewczynom”?

Z wiekiem zmieniamy się fizycznie, to jest nieuniknione, ale w środku nadal jesteśmy młode :). Niezależnie od tego czy mamy 40, 50, 60  czy więcej lat, każda kobieta chce być atrakcyjna. Nie rezygnujmy więc z koloru czy ciekawego fasonu i wybierajmy z mody, to co podkreśli nasze atuty.

nieco-starsza-dziewczyna-1
nieco-starsza-dziewczyna-8
nieco-starsza-dziewczyna
nieco-starsza-dziewczyna-4
nieco-starsza-dziewczyna-5
nieco-starsza-dziewczyna-6
nieco-starsza-dziewczyna-7
nieco-starsza-dziewczyna-9
nieco-starsza-dziewczyna-wesele

Zachęcamy Was do śledzenia bloga Pani Grażyny! http://starszadziewczyna.blogspot.com/

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

3 komentarze

  1. Fajna dziewczyna …podoba Mi sie Jej styl…..

  2. Jakiej Pani?:)Grażyny przecież to dziewczyna:)

Trackbacks / Pings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *