Polecane, Uroda

Moja skóra lubi… czyli wiemy kto wygrał konkurs i otrzyma kosmetyki Dermedic!

Ostatnie kilka dni spędziłyśmy czytając wiadomości, które nadesłałyście w odpowiedzi na nasz konkurs zorganizowany z jedną z najlepszych polskich marek kosmetycznych Dermedic. Wiele z Waszych maili nas rozbawiło, zaskoczyło, a nawet… wzruszyło! Po przeczytaniu grubo ponad 150 zgłoszeń i dłuuuuugiej dyskusji, udało nam się wybrać 3 odpowiedzi, które nagrodzimy zestawami kremów Dermedic Regenist. Oto one!

Skóra mojej twarzy najbardziej lubi… UMIAR! Dlatego nie przesadzam z makijażem, używam dobrych kosmetyków, nie obciążam skóry nadmierną ilością zabiegów, nie wydaję fortuny na kremy obiecujące cuda, unikam słońca. A jedynym wyjątkiem, potwierdzającym zresztą regułę, jest to, że w nadmiarze stosuję tylko… uśmiech. W końcu to najlepszy „eliksir” piękności 😉

Zdrowa skóra to… skóra zadowolona. Tak bardzo, że aż promienieje z radości. Jest zrelaksowana, dobrze odżywiona i przyciąga spojrzenia: zazdrosne kobiet i zachwycone mężczyzn.

Halina Woźniak,
otrzyma krem na noc Regenist ARS 5 RETINOL AR oraz krem pod oczy Regenist ARS 5 RETINOL AR

Skóra mojej twarzy najbardziej lubi…:
D – Długotrwałe uczucie nawilżenia
E – Elastyczną jędrność
R – Regenerację w dzień i w nocy
M – Młodo wyglądać (i nie dawać się zmarszczkom mimicznym od ciągłego uśmiechania 🙂 )
E – Emanować świeżością i radością
D – Dotyk ukochanego na policzku 🙂
I – Innowacyjne kosmetyki
C – Czuć, że o nią dbam 🙂

Zdrowa skóra to skóra przede wszystkim zadbana i dobrze nawilżona. Która nie zdradzi lat kobiety 🙂 Z wiekiem o skórę trzeba dbać bardziej i bardziej, wymaga troski i uwagi, poświęcenia jej więcej czasu. Ale dzięki temu ona nam odwdzięcza się, że mimo upływających lat dalej wygląda młodo. My poświecamy jej czas od środka, a ona ujmuje nam lat na zewnątrz. Zatrzymuje ten czas dla niej – dla nas.

Izabela Kołtan
otrzyma krem na noc Regenist ARS 5 RETINOL AR oraz krem na dzień Regenist ARS 5 RETINOL AR

SKÓRA MOJEJ TWARZY NAJBARDZIEJ LUBI… weekendy, relaks na łonie natury, osiem godzin snu, spacery po nadbałtyckiej plaży, zbłąkaną biedronkę spacerującą po mojej buzi – zamiast trawce, puchowego dotyku dmuchawca, powiew delikatnego wiatru wiosną, rowerowe przejażdżki w siną dal, kremy z dobrze dobranym filtrem i … flirt z dobrze dobranym partnerem, który sprawi, że na mojej twarzy uśmiech będzie gościł jeszcze częściej i powodował efekty lepsze od najdroższych kremów, chociaż … te również miłe jej sercu i półeczce w łazience z kosmetykami!!! : )))

ZDROWA SKÓRA TO… alabastrowa barwa Marilyn Monroe i przewrotne piegi Brigitte Bardot, ciemna karnacja Kleopatry i śnieżna twarz Barbary Niechcicowej, a jeśli tyczy się to mnie to… po prostu skóra dobrze wyspana, dobrze odżywiona, sprężysta i dotleniona dzięki regularnemu sportowi, przebywaniu na świeżym powietrzu, unikaniu klimatyzacji, dymu tytoniowego, za to wspomagana naturalnym karotenem z marchewki podgryzanej w stresie, bądź okazjonalnie : ))) i regularnymi maseczkami z drogerii, plus najważniejsze UŚMIECH !!! : )))

radosnawiosna
otrzyma krem na noc Regenist ARS 4 PHYTIOHIAL oraz krem na dzień Regenist ARS 4 PHYTIOHIAL

Serdecznie gratulujemy kreatywności wszystkim uczestniczkom! Szczególnie gratulujemy zwyciężczyniom – drogie Panie, skontaktujemy się z Wami mailowo, żeby ustalić na jakie adresy wysłać nagrody.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o kremach Dermedic Regenist, które powstały z myślą o skórze z oznakami starzenia, zajrzyjcie na stronę: http://www.dermedic.pl/pl/produkty/20/dermedic-clinial
image

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

Trackbacks / Pings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *