Polecane, Uroda

Konkurs! Mamy do rozdania świetne kremy (a właściwie dermokosmetyki)!

Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że aby walczyć ze zmarszczkami, nie wystarczy wybrać w drogerii krem oznakowany 40+ lub 50+? To zbyt ogólne kryterium, w końcu stan naszej skóry zależy nie tylko od wieku, ale też od innych czynników. Nieodpowiednia dieta, stres, nikotyna, wieloletnia zła pielęgnacja, zmiany hormonalne, zbyt dużo opalania… To wszystko może sprawić, że wiek biologiczny skóry będzie znacznie różnił się od wieku metrykalnego.

Istnieje odpowiedź na tak postawiony problem. Polska marka Dermedic stworzyła innowacyjną linię dermokosmetyków Dermedic Clinical Regenist. Przy jej opracowywaniu, wykorzystano najnowsze trendy i osiągnięcia dermatologii estetycznej i kosmetologii i stworzono kosmetyki zawierające kompleksy aktywne, tzw. ARS – Aktywatory Regeneracji Skóry, dopasowane do objawów biologicznego (a nie chronologicznego!) starzenia się skóry.

Kosmetyki podzielono na trzy podstawowe grupy w zależności od stadium starzenia się skóry: ARS 3° Ursolical, ARS 4° Phytohial,ARS 5°RETINOL AR oraz dodatkowo ARS 3°~4° i ARS 4°~5°. To w sumie 10 poduktów – w tym kremy do pielęgnacji twarzy na dzień i na noc, kremy pod oczy i wokół ust oraz serum.

Chciałybyście wypróbować te kosmetyki? Mamy dla Was dobrą wiadomość! Możecie wziąć udział w naszym superprostym konkursie i wygrać kremy Regenist marki Dermedic Clinical:

Do wygrania są 3 zestawy:

– Regenist ARS 5 RETINOL AR krem na noc + Regenist ARS 5 RETINOL AR krem pod oczy
– Regenist ARS 5 RETINOL AR krem na noc + Regenist ARS 5 RETINOL AR krem na dzień
– Regenist ARS 4 PHYTIOHIAL krem na noc + Regenist ARS 4 PHYTIOHIAL krem na dzień

dermedic-nagrody

Jak wziąć udział w konkursie?

Jeśli chcecie dostać od nas losowo wybrany zestaw kremów, mamy dla was proste zadanie. Wystarczy, że dokończycie dwa zdania:

Untitled-2


prześlecie swoje odpowiedzi mailem, na adres linda@stylissima.pl. Będziemy czekać na wasze zgłoszenia do 15 lipca. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy 3 najbardziej kreatywne i nagrodzimy je kremami Dermedic. Wyniki ogłosimy 18 lipca, a zwycięskie odpowiedzi oczywiście opublikujemy na naszym blogu!

Więcej o dermokosmetykach Dermedic Clinical Regenist

Interesuje Was to innowacyjne podejście do walki ze starzeniem skóry? Opis wszystkich kosmetyków z serii Dermedic Clinical Regenist znajdziecie na stronie: http://www.dermedic.pl/pl/produkty/20/dermedic-clinical.

DERMEDIC-kremy-ars-3-5

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

5 komentarzy

 1. patrycja01996

  Skóra mojej twarzy najbardziej lubi być orzeźwiona i oczyszczona. Rano, kiedy wstaje, zawsze robię jej zimny prysznic. To pobudza w mojej twarzy krążenie i moja cera promienieje. Dodatkowo myję ją żelem, dzięki czemu staje się czysta i gładka. Potem używam różnych kremów, aby ją nawilżyć. W ciągu dnia odświeżam ją tonikiem, który również ją orzeźwia. Wieczorem nakładam maseczkę oczyszczającą i na drugi dzień cieszę się piękną skórą twarzy.
  Zdrowa skóra to skóra nawilżona, odżywiona, bez niedoskonałości, oczyszczona, promieniująca i gładka. Niestety ciężko utrzymać ją w takim idealnym stanie. Ja wciąż szukam odpowiednich kosmetyków, które mi w tym pomogą. Moim marzeniem jest, żeby wyglądała kiedyś, jak te z reklamy.

 2. Skóra mojej twarzy najbardziej lubi kremy do twarzy 🙂

  zdrowa skora to mówi prawdę o naszym stanie zdrowia – jeśli promienieje, oznacza to, że cały organizm jest w dobrej formie.

 3. Skóra mojej twarzy najbardziej lubi … kremy do twarzy:)
  Zdrowa skóra to …Cera mówi prawdę o naszym stanie zdrowia – jeśli promienieje, oznacza to, że cały organizm jest w dobrej formie.

 4. Skóra mojej twarzy najbardziej lubi … kremy do twarzy:)
  Zdrowa skóra to …Cera mówi prawdę o naszym stanie zdrowia – jeśli promienieje, oznacza to, że cały organizm jest w dobrej formie.

 5. Ewelina Kulak

  Skóra mojej twarzy najlepiej lubi Regenist ARS 5 Retinol AR na dzień i na noc oraz pod oczy.Zdrowa skóra to kosmetyki używane z linii Dermedic Clinical Regenist które dają satyswakcj ę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *