Moda, Polecane

…i jeszcze jedna sesja zdjęciowa Lindy Rodin. Zaskakująca!

Jedna z naszych ulubionych modelek i ikona nowojorskiej mody, Linda Rodin, jest coraz bardziej zapracowana – w tym miesiącu pokazujemy już trzecią sesję zdjęciową z jej udziałem. Po ekstrawaganckiej sesji dla holenderskiego Rika Magazine i minimalistycznych zdjęciach w kanadyjskim Fashion Magazine, przyszedł czas na włoski IO Donna (czyli dodatek „dla kobiet” Corriere della Sera).

Zdjęcia Lindy Rodin i Jenny Hirschowitz dla tego włoskiego magazynu wykonał Ari Seth Cohen, autor bloga Advanced Style i z całą pewnością najsłynniejszy człowiek w świecie dojrzałej mody.

Modelki, które są ikonami stylu i fotograf, który „ma rękę” do dojrzałej mody. Brzmi jak gwarancja sukcesu, prawda? Zobaczcie efekty. Nas ta sesja nie przekonuje, a Was?

Jenny-Hirschowitz-io-donna-1 Jenny-Hirschowitz-io-donna-2 Jenny-Hirschowitz-io-donna-3 Jenny-Hirschowitz-io-donna-4 Jenny-Hirschowitz-io-donna-5 Linda-Rodin-Io-Donna-1 Linda-Rodin-Io-Donna-2 Linda-Rodin-Io-Donna-3 Linda-Rodin-Io-Donna-4 Linda-Rodin-Io-Donna-5 Linda-Rodin-Io-Donna-6

Prezentujemy tylko kilka wybranych zdjęć. Wszystkie, które zostały opublikowane w IO Donna możecie obejrzeć na stronach internetowych magazynu: http://www.iodonna.it/moda/modelle-fotografi/2014/moda-ageless-senza-eta-primavera-estate-2014-402060264196.shtml#center 

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *