Polecane

Kto chce zostać miss?

Kiedy byłyście małe, marzyłyście o tym, żeby zostać miss? Teraz, po pięćdziesiątce, możecie spełnić to marzenie! Ruszyła I edycja konkursu „Miss po 50-tce”, w którym wyróżnione zostaną kobiety, które pomimo przekroczenia progu pięćdziesiątego roku życia, nadal pozostają piękne w każdym wymiarze – aktywne, pełne pasji, marzeń i sukcesów. Z radością patronujemy temu projektowi!

Organizatorzy chcą pokazać, że pięćdziesiątka to świetny czas na realizowanie nowych pomysłów, osiąganie sukcesów i dobrą zabawę. Najlepszym tego przykładem jest pomysłodawczyni konkursu, autorka przestrzennych rzeźb, Katarzyna Czajka, z którą miałyśmy już okazję się spotkać i wymienić pomysłami na współpracę 🙂

miss-po-50-katarzyna-czajka

Nie nastawiajcie się na klasyczny konkurs piękności. W konkursie oceniane będą (w pierwszym etapie – przez internautów, w drugim etapie – przez jury podczas gali finałowej) aktywność życiowa kandydatek, ich wizerunek, pasje, marzenia i sukcesy. Konkurs ma wyłonić kobiety, które mogą być inspiracją i wzorem do naśladowania dla innych pięćdziesięciolatek.

Chcecie zobaczyć dotychczas zgłoszone kandydatki? A może same chciałybyście wziąć udział w konkursie? Zajrzyjcie na stronę http://misspo50ce.pl/

O konkursie robi się coraz głośniej. Katarzyna Czajka gościła już w kilku stacjach radiowych oraz w programie Pytanie na Śniadanie w TVP2 (materiał możecie obejrzeć w internecie: http://pytanienasniadanie.tvp.pl/14423302/MISS-PO-50TCE).

miss-po-50

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

5 komentarzy

  1. Miss po 50…..super pomysl…..

  2. ewa

    wspaniałe kobiety, marze , aby zostać jedną z nich, wierzę, że mi się uda

  3. MISS…..Ja tez mam juz 50 lat i 2 miesiace…..
    Zapraszam na blog http://bastonidifashion.blogspot.it/2014/07/gonna-rosa.html

  4. Bożena

    Fantastyczny pomysł,też bym chciała ale ostatnio wiary w siebie mi brak.I dla takich kobiet jak ja potrzebne są takie projekty.

Trackbacks / Pings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *