Polecane

Stephanie Seymour po raz pierwszy pozuje z synami – sesja zdjęciowa dla Harper’s Bazaar

Sesje, które łączą pokolenia to jeden z naszych ulubionych tematów. O matkach i córkach pozujących razem pisałyśmy już nie raz. Pora na matkę i jej dwóch synów. Stephanie Seymour (45), eks-supermodelka i jej synowie: 20-letni Peter oraz 17-letni Harry po raz pierwszy wystąpili wspólnie przed obiektywem, i to od razu dla Harper’s Bazaar. Temat nas ucieszył, wykonanie trochę, hmm.. zaskoczyło.

Stephanie Seymour i bracia to nie jest zwykła rodzina. Ich ojciec jest potentatem w branży wydawniczej i sławnym kolekcjonerem sztuki. Były chłopak matki to legendarny wokalista zespołu Guns n’ Roses – Axl Rose, a sama Stephanie Seymour w latach dziewięćdziesiątych była jedną z najbardziej rozpoznawalnych modelek na paryskich i włoskich wybiegach oraz okładkach modowych i męskich magazynów. Nadal jest bez wątpienia bardzo seksowna. Tylko czy jak na sesję zdjęciową z własnymi dziećmi tego seksapilu nie jest zbyt dużo?

Harber's Bazaar Stephanie Seymour z synami

Harber's Bazaar Stephanie Seymour z synami

Harber's Bazaar Stephanie Seymour z synami

Harber's Bazaar Stephanie Seymour z synami Harber's Bazaar Stephanie Seymour z synami

stephanie-seymour-sons-photos6

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

4 komentarze

 1. aga

  Rzeczywiście obejrzałam z niesmakiem. Może by mi nie przeszkadzało, gdybym nie wiedziała, że pozuje z synami!

 2. Anna

  Swiat stacza sie po rowni pochylej…. wszyscy piekni…. i matka i synowie ,ale zdjecia,ich wydzwiek wzbuzdzily we mnie odraze, sa granice ,ktorych nie nalezy przekraczac

 3. Gościówa

  Przegięcie na maxa!
  piękna kobieta i ładni chłopcy

 4. Algida

  No wszystko pięknie, tylko czemu w takim stylu? Czemu to niby miało służyć i co pokazać? Matka dla synów nie powinna być obiektem seksualnym, tylko matką. Wyzwolenie wyzwoleniem, ale niesmak został….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *