Ikony stylu, Polecane

Robin Wright jako Claire Underwood. Minimalizm, który uwodzi.

Niezależnie od tego czy oglądacie serial polityczny House of cards (drugi sezon startuje już 14 lutego!), powinnyście poznać postać Claire Underwood (graną przez Robin Wright).

To kobieta w okolicach pięćdziesiątki, która prowadząc organizację charytatywną, z pełnym wyrachowaniem manipuluje politykami w Waszyngtonie, a jednocześnie często staje przy otwartej lodówce mierząc się z pierwszymi oznakami menopauzy. Jej figura to chodząca reklama pilatesu i biegania, a jej styl to kwintesencja tzw. power dressing i hasła „mniej znaczy więcej”. Ma nie tylko idealną postawę, ale też zawsze perfekcyjną fryzurę i makijaż. Nawet kiedy siedzi wieczorem na kanapie, jej szlafrok wygląda doskonale…

Ten perfekcyjny opis wydaje wam się irytujący? Nic z tego. Claire Underwood to postać, którą im dłużej się ogląda, tym bardziej się podziwia.

Jej styl to:

minimalizm kolorystyczny (w jej szafie dominują ubrania czarne, białe i granatowe), dopasowane sukienki o prostych fasonach, podkreślające talię i dekolt, proste koszule o męskim kroju, wyraziste oprawki okularów (zakładane tylko podczas najważniejszych rozmów biznesowych), a do tego subtelne, prawie niezauważalne dodatki.

kinopoisk.ru
claire-underwood

robin-wright-house-of-cards-2014-1

house-of-cards-season-2-robin-wright-600x389
claire-underwood-1024x505
house-of-cards-season-2-robin-wright-kevin-spacey-600x400
robin-wright-house-of-cards-2014-2
robin-wright-house-of-cards-season-2-600x400

claire-underwood-2014.-1jpg

claire-underwood-2014.-2jpg

claire-underwood-2014

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *