Ikony stylu, Moda, Polecane

Linda Rodin w lookbooku the Row: kolejna marka zatrudnia modelkę 50+.

Kilka dni temu światło dzienne ujrzała jesienna kolekcja marki The Row. Sama marka nie jest w Polsce tak dobrze rozpoznwalna, ale jej właścicielki mogą wydać się wam znajome.

Niewiele od nas młodsze Mary-Kate i Ashley Olsen już od kilku lat z sukcesem prowadzą swoją firmę odzieżową. I gdy przpominamy je sobie z ekranów telewizora, gdy występowały w serialu „Pełna chata” i licznych filmach dla nastolatek, jesteśmy mile zaskoczone, że to właśnie one doceniają dojrzałe piękno i styl, który reprezentuje Linda Rodin (65). Zaprosiły ją do prezentacji ubrań w najnowszym lookbooku. Ubrania są proste i klasyczne, a modelka idealnie oddaje ducha kolekcji – luksus i szyk, który nie wymaga wysiłku.

Nie po raz pierwszy bliźniaczki Olsen przełamują wiekowe standardy panujące w branży modowej. W 2008 roku twarzą kolekcji była, 64-letnia wówczas, Lauren Hutton (zobacz: http://stylissima.pl/2012/11/the-row-lauren-hutton/).

Linda Rodin, jak sama przyznaje, z pełnym zaufaniem oddała się w ich ręce, co dało świetny efekt.

Skłamałabym przyznając, że kocham wszystkie swoje zmarszczki, ale angażując się w projekt wiedziałam czego oczekują. Nie jestem zaskoczona oglądając rezultaty. Uwielbiam to, że uszanowały kim jestem. Sęk w tym, że wybrały mnie ze względu na wiek i wydaje mi się, że to całkiem interesujące. […] W tych ubraniach czułam się jak Grace Kelly.

-Linda Rodin

the-row-pre-fall-2014-5-linda-rodin
linda-rodin-the-row
the-row-2014-linda-rodin
the-row-pre-fall-2014-1-linda-rodin
the-row-pre-fall-2014-2-linda-rodin

Podobny długi sweter można znaleźć w Pomponie! http://www.pomponstore.pl/product/sweter-dugi

the-row-pre-fall-2014-4-linda-rodin

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

2 komentarze

  1. Nareszcie fajna stronka ktòra Mnie inspiruje))))zapraszam tez do mojego bloga ,ktòry ma prawie 3 miesiace o tematyce moda,dieta,sport dla dojrzalych kobiet….. http://bastonidifashion.blogspot.com/

  2. Aleksandra

    Super:) Takie modelki, piękne, eleganckie, robią bardzo wiele dobrego dla kobiet – ujmują strachu i dają nadzieję:) Na to, że także w starszym wieku będzie można wyglądać szykownie, stylowo, ekskluzywnie, że można będzie patrzeć na nas z przyjemnością:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *