Polecane

Daphne Selfe (86), czyli babcia w ciuchach od najlepszych projektantów

Takie sesje zdjęciowe lubimy! Modelka Daphne Selfe (86) udowadnia na łamach hiszpańskiego magazynu S Moda, że zmarszczki i siwe włosy świetnie pasują do kreacji haute couture marek takich jak Gucci, Chloe, Balmain czy Herve Leger.

Modelka twierdzi, że:

trzeba stawić czoło procesowi starzenia się i nie oglądać się za siebie. Oczywiście, nie wszystko w moim ciele działa tak dobrze jak kiedyś, więc czasem muszę upominać samą siebie, że czas odrobinę zwolnić rytm. Ale mam zamiar pracować jako modelka dopóki tylko będę w stanie to robić!

daphne_selfe_6154_635x

daphne_selfe_768_635x
daphne_selfe_1187_635x
daphne_selfe_3021_635x
daphne_selfe_4214_635x
daphne_selfe_4937_635x

Daphne jest jedną z najbardziej zapracowanych dojrzałych modelek na świecie, w ostatnich sezonach pracowała m.in. dla marek Olay, Nivea, TK Maxx (o tym pisałyśmy tutaj) czy Dolce&Gabbana. Wystąpiła też w najnowszym teledysku Paula McCartneya Queenie Eye (razem z, uwaga, Johnnym Deppem, Lily Cole, Meryl Streep i Judem Law. Między innymi!).

 

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

2 komentarze

  1. aga

    Uwielbiam oglądać takie kobiety! Piękne mimo zmarszczek! Odważne, niezwykłe!

  2. XLka

    Wspaniała, jednakowoż jest posągową pięknością. Jak to się ma do moich 150 cm wzrostu i 116 cm w biuście i tyłeczku. Takie stylizacje nie dla mnie. Ech, pomarzyć. Poza plażą nie odsłonię ramion i barków, jeśli dożyję jej wieku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *