Moda, Polecane

Ultraminimalizm – czy to na pewno dobry pomysł?

W kółko powtarzamy, że mniej znaczy więcej, że lepiej postawić na dobrą jakość materiału niż na falbanki, że lepiej nie przesadzać z makijażem itd. itd….

Właśnie zobaczyłyśmy lookbook/magazyn marki COS (dla wielu z naszych koleżanek marki wręcz kultowej). Z jednej strony – jak tu się nie zachwycić? Modelka Anna von Rüden (61) udowadnia przecież, że moda nie zna wieku. Są tu idealne dla dojrzałych kobiet fasony (spójrzcie chociażby na rękawy czy delikatne dekolty) i kolory (beż, biel, pastele).

Ale z drugiej strony – czy nie brakuje Wam tu jakiegoś wyrazistego akcentu? Czy taki ultraminimalizm w stroju, fryzurze, makijażu i dodatkach to jednak trochę… nie za dużo?

lesdoit-cos-modelo-vieja-1

lesdoit-cos-modelo-vieja-4

lesdoit-cos-modelo-vieja-5

lesdoit-cos-modelo-vieja-2

lesdoit-cos-modelo-vieja-6

 

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

3 komentarze

  1. Karlola

    A ja uważam, że takie fasony są super, bo idealnie podkreślą ulubioną biżuterię, no i można je uzupełnić/”doprawić” praktycznie DOWOLNYM innym ciuchem! Rewelacja!

  2. siid

    No niestety ale „wielcy”się też mylą, no to jakieś pocieszenie,wyglada to bardzo smutnie,na niektórych zdjęciach jak sprzątaczka w nowym fartuszku,wygląda bardzo staro na około 75 a nawet więcej lat.

Trackbacks / Pings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *