Polecane, Uroda

Cieliste szminki są dla kobiet w każdym wieku. Udowadniają to ambasadorki L’Oreal

Usta w kolorze nude (czyli cielistym) są modne od kilku sezonów. Praktycznie wszystkie firmy kosmetyczne mają szminki nude w swojej ofercie, ale najczęściej bardzo trudno jest trafić w odpowiedni odcień dla siebie (ja zawsze mam z tym problem!). „Cielista” szminka nie może przecież być ani zbyt różowa, ani za beżowa, ani za jasna, ani zbyt błyszcząca, ani zbyt matowa 😉

Ten problem zauważył L’Oreal Paris. Już za chwilę pojawi się ich nowa kolekcja kosmetyków – Privée. Znajdziecie w niej wyłącznie cieliste szminki dopasowane do różnych typów cery. Kolekcję Privée reklamują ambasadorki L’Oreal Paris. Jest wśród nich rudowłosa Julianne Moore (53), blondynka z jasną cerą Jane Fonda (74) i brunetka o oliwkowej skórze Ines de la Fressange (56). Wygląda więc na to, że L’Oreal myśli nie tylko o kobietach o różnym wyglądzie i z różnych stron świata, ale też o kobietach w różnym wieku.

Loreal-paris-nude

frieda-julianne-moore-loreal-2013

W nowej kolekcji L’Oreal znajdują się nie tylko szminki, ale też cieliste lakiery do paznokci. Wszystkie podpisane przez reklamujące je gwiazdy:

kolekcja-szminek-loreal-nude

Loreal-Privee-lakier-do-paznokci

Reklama została nakręcona przy okazji spotkania ambasadorek L’Oreal na festiwalu filmowym w Cannes. Zajrzyjmy jeszcze za kulisy sesji:

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *