Moda, Polecane

Nowa kampania Marks & Spencer. Rewolucja! Rewelacja!

Marks & Spencer to nie jest marka, którą kojarzymy z wybitnym szaleństwem (choć ją lubimy i doceniamy za to, że szyją ubrania z myślą o wszystkich typach sylwetek). Tym większe nasze zdziwienie, że większość największych portali zajmujących się modą ekscytuje się dzisiaj nową kampanią reklamową tej brytyjskiej marki.

Trzeba przyznać, że ludzie od marketingu zaszaleli! Zatrudnili do kampanii nie jedną, nie dwie, a… dwanaście wybitnych brytyjskich kobiet. I mówiąc wybitne mamy na myśli prawdziwe gwiazdy. Wśród nich całe mnóstwo dojrzałych kobiet: nasza ulubiona aktorka Helen Mirren (68), wieloletnia stylistka Vogue’a Grace Coddington (72), artystka Tracey Emin (50), pisarka Monica Ali (45), ballerina Darcey Bussell (44), szefowa fundacji Save the Children International Jasmine Whitbread (49)  oraz „nieco młodsze”: piosenkarki Ellie Goulding i Laura Mvula, modelka i gitarzystka Karen Elson, zdobywczyni pierwszego złotego medalu olimpijskiego w boksie kobiet Nicola Adams, pielęgniarka roku Helen Allen oraz Katie Piper (modelka, która kilka lat temu została oblana kwasem przez swojego ówczesnego chłopaka i po przejściu serii operacji wróciła do pracy jako prezenterka telewizyjna).

To się nazywa gwiazdorska obsada!

Są w różnym wieku, mają różny kolor skóry, noszą ubrania w różnych rozmiarach, a zdjęcia i tak zachwycają. Nic dziwnego, oprócz dwunastu wyjątkowych bohaterek do pracy przy kampanii Marks & Spencer zatrudnił prawdziwą gwiazdę fotografii – Annie Leibovitz.

Wszyscy specjaliści zgodnie orzekają – ta kampania to przełom dla marki Marks & Spencer. Kto przyłącza się do zachwytów?

Marks-_-Spencer-Leading-Ladies-Campaign-2

marks-and-spencer-leibovitz

Marks-_-Spencer-Leading-Ladies-Campaign-1_0

marks-and-spencer-2013

A tak powstają zdjęcia Annie Leibovitz:

Marks-and-spencer-2013

PS. Wszystkie ubrania, które widzicie na zdjęciach mają być dostępne w sklepach M&S od września. Ciekawe czy także w Polsce!

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *