Ikony stylu, Polecane

Galeria Lauren Hutton – klasyczna amerykańska dziewczyna, lat 69

Trafiłyśmy na kolejną świetną sesję zdjęciową Lauren Hutton (69), do której blisko 50 lat temu przylgnął tytuł klasycznej amerykańskiej piękności. Lauren zaprosiła fotografów pracujących dla magazynu Town and Country do swoich ulubionych zakątków Los Angeles. Pozuje do zdjęć w miejscach, w których się dobrze czuje i z ludźmi, których dobrze zna (jak na przykład ze swoją córką chrzestną, która jest szefową kuchni).

Town and Country na okładce zamieściło wcześniej niepublikowane zdjęcie Lauren, z 1968 roku. Wewnątrz magazynu znajdują się już tylko zdjęcia modelki 45 lat później. Jest na nich mnóstwo pozytywnej energii, uśmiechu i radości – czyli wszystkiego, z czego od lat słynie Lauren.

towncountry-june-laurenhutton

Lauren Hutton Town and Coutry

Lauren Hutton Town and Country 2013

Lauren Hutton Town and Country 2013 1

Lauren Hutton Town and Country 2013 2

Lauren Hutton Town and Country 2013 3

Lauren Hutton Town and Country 2013 4

Modelka właśnie pracuje nad książką, w której zebrane zostaną jej wspomnienia. Roboczy tytuł (jak mogłoby być inaczej!) – Uśmiech. Chcecie dowiedzieć się więcej o Lauren Hutton? Na stronach Town and Country można przeczytać cały tekst, który został opublikowany w magazynie: http://www.townandcountrymag.com/style/fashion-trends/lauren-hutton#slide-1

 

 

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

Trackbacks / Pings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *