Ikony stylu, Moda, Polecane

Isabel Marant dla H&M

H&M nie po raz pierwszy zaprasza do współpracy znanych projektantów – tym razem współpracę z odzieżowym gigantem rozpoczęła Isabel Marant. Kolekcja kolekcją… (będziemy czekać z niecierpliwością aż w listopadzie pojawi się w sklepach), ale to sylwetka projektantki przykuła naszą uwagę.

Isabel Marant ma 46 lat, jest francuską projektantką, która tak samo jak Ines de la Fressange ceni sobie paryski szyk, a w szczególności to, że kobieta powinna czuć się seksownie, bez nadmiaru i zbędnego wysiłku. Nie zawsze wszystko musi być idealnie. Jednocześnie Isabel ma coś z naszej drugiej ulubienicy – Lindy Rodin – ewidentnie jest „zawsze cool” 😉

Ceniona za niepowtarzalny styl – mieszanie nowoczesnego boho z miejską estetyką i duchem rock’n’rolla – autorka największych obuwniczych must have’ów ostatnich sezonów.

lamode.info

Pierwszą zajawkę kolekcji dla H&M zaprezentowała sama na twitterze:

Isabel arant dla H&M - sukienka, buty

Isabel Marant w sukience i butach z własnej kolekcji dla H&M

Niedawno w roli modelki wystąpiła także w hiszpańskim Vogue, który nazwał ją jedną z najbardziej wpływowych twórców mody ostatniej dekady:

Isabel Marant i Aymeline Valade w czerwcowym hiszpańskim Vogue

Isabel Marant i Aymeline Valade w czerwcowym hiszpańskim Vogue

Isabel Marant o sobie:

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

1 Comment

  1. Magda

    Wyciekły pierwsze zdjęcia kolekcji Isabel Marant dla H&M, możecie je przejrzeć np. tu: http://fashionista.com/2013/09/omfg-23-pages-of-the-isabel-marant-x-hm-lookbook-leaked-early/im-hm-1/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *