Ikony stylu, Polecane

Galeria Carmen dell’Orefice. Znowu!

Ile razy można pisać o Carmen dell’Orefice? Wygląda na to, że można… w nieskończoność. Najstarsza modelka świata jest ostatnio naprawdę zapracowana (mimo, że na początku roku przeszła operację kolana). Tym razem mamy dla Was jej sesję zdjęciową dla brytyjskiego magazynu You.

Nigdy nie byłam modelką nadającą się na okładki magazynów. Prawda jest taka, że zrobiłam ich więcej przez ostatnie 15 lat, niż przez całą swoją karierę modelki do tego czasu.

Z wywiadu towarzyszącemu sesji dowiedziałyśmy się też, że właśnie powstaje film o życiu i pracy Carmen:

Trzy miesiące temu musiałam poddać się operacji kolana. Lekarz zgodził się, aby na sali był obecny filmowiec, który kręci moją biografię. Zabrałam go też ze sobą do dentysty i do dermatologa, który „zajmuje się moim silikonem”. Chcę pokazać światu jak to jest być tzw. „naturalną pięknością”. 

Carmen-DellOrefice-You-Magazine-01

Carmen-DellOrefice-You-Magazine-03

Carmen-DellOrefice-MoDas-Touch-You-Magazine-04

Carmen-DellOrefice-MoDas-Touch-You-Magazine-06

Jest też świetny film zza kulis sesji. Widać na nim, że Carmen dell’Orefice ma nie tylko wspaniałą twarz i figurę, ale też doskonały warsztat modelki. Jej każdy ruch, każda mina są przemyślane, wyćwiczone i w stu procentach dopracowane:

Cały wywiad możecie przeczytać na stronie internetowej magazynu You: http://www.dailymail.co.uk/home/you/article-2355862/Carmen-DellOrefice-82-year-old-model-reveals-secrets-lasting-success.html

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

Trackbacks / Pings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *