Polecane

3 okładki magazynu New York Times’a

Przypadek czy reguła? W ostatnich tygodniach magazyn „T” (the New York Times Style Magazine) zaprosił na swoje okładki trzy kobiety, które mają za sobą pięćdziesiątkę, sześćdziesiątkę, a nawet siedemdziesiątkę.

Projektantka Muccia Prada (64) pojawiła się na okładce T magazine w płaszczu z najnowszej kolekcji swojej marki. W wywiadzie dla magazynu poruszony został temat starzenia (także mody). Pani Prada brzmi bardzo poważnie:

Nikt przecież nie chce się starzeć i naprawdę jestem przekonana, że powinniśmy znaleźć na to całe starzenie się jakiś sposób. Szczególnie, że żyjemy coraz dłużej. Myślę, że pojęcie starzenia się zdefiniuje społeczeństwo przyszłości.

945177_10151641350405519_239079300_n

Na kolejnej okładce Julianne Moore (53) – w dość… jakby to nazwać… nietypowej fryzurze. Jak się okazuje, zamysłem materiału z Julianne w roli głównej było namówienie kobiet do eksperymentowania z dotychczasowymi nawykami urodowo-ubraniowymi.

Julianne Moore t magazine

JulianneMooreTMag3

Na trzeciej okładce Lee Radziwiłł (80, młodsza siostra Jackie Kennedy, polskie nazwisko zawdzięcza drugiemu mężowi, którym był książę Stanisław Albrecht Radziwiłł). Jest kwintesencją klasycznej elegancji i wyrafinowania. To kobieta, która chyba nigdy w życiu nie miała na sobie jeansów 😉

lee-radziwill-t-magazine-cover

Lee Radziwill tmag

Która okładka podoba Wam się najbardziej?

 

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

1 Comment

  1. natal

    Okładki wszystkie ładne, ale Lee Radziwiłł robi największe wrażenie. Jakaż ona piękna! Szczupły (nie chudy!) i wysportowany człowiek jednak zawsze wygląda lepiej niż grubas, zwłaszcza w późnej starości, gdy sylwetka się zniekształca i nie wiadomo, czy to jeszcze biust czy już brzuch 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *