Ikony stylu, Moda, Polecane

Helen Mirren w Hollywoodzkiej Alei Sław

Brytyjska aktorka Helen Mirren (67) jest laureatką Oscara, czterech nagród BAFTA, trzech Złotych Globów, czterech nagród Emmy i dwóch nagród za Najlepszą Aktorkę na Festiwalu w Cannes. W czwartek, 3 stycznia, została wyróżniona po raz kolejny – odsłoniła swoją gwiazdę w słynnej hollywoodzkiej Alei Sław.

Odtwórczyni roli królowej brytyjskiej Elżbiety II ze zdumieniem odkryła, że jej gwiazda sąsiaduje z tą należącą do Colina Firtha, filmowego króla Jerzego VI. „Nie mogłaby rozpierać mnie większa duma i szczęście. Nareszcie będę leżała obok Colina Firtha! Od dawna o tym marzyłam” – żartowała Mirren, odsłaniając swoją gwiazdę na słynnym chodniku przy Hollywood Boulevard, tuż przy gwieździe z nazwiskiem Firtha.

Laureatka Nagrody Akademii za rolę Elżbiety II w filmie „Królowa” uznała „położenie” jej obok nagrodzonego Oscarem za sportretowanie króla Jerzego VI w obrazie „Jak zostać królem” dobrym posunięciem ze strony Hollywood. „Król i królowa spędzą ze sobą wieczność!” – powiedziała ze śmiechem. (PAP)

A do tego wszystkiego jeszcze pięknie wyglądała:

Helen Mirren w słynnej Hollywoodzkiej Alei Gwiazd

Helen Mirren w Hollywoodzkiej Alei Sław

Helen Mirren w Hollywoodzkiej Alei Sław

Helen Mirren w Hollywoodzkiej Alei Sław

 


STYLISSIMA

Ostatni wpis: „Superbabcia!””:
http://www.stylissima.pl/2013/01/superbabcia/

STYLISSIMA

…aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *