Ikony stylu, Moda, Polecane

Michelle Obama kontra Ann Romney

Amerykanie wybrali właśnie Baracka Obamę na 45. prezydenta USA. Zastanawiacie się dlaczego o tym piszemy? To były chyba najbardziej modne wybory w amerykańskiej historii – swoją (wielką) rolę w kampanii odegrały żony kandydatów: Michelle Obama (48) i Ann Romney (63).

Zadanie było trudne – żona kandydata powinna ubierać się modnie, ale niezbyt ekstrawagancko. Ważne jest, aby kreacje pochodziły z amerykańskich domów mody (Michelle Obama nosi zazwyczaj ubrania młodych, często jeszcze nieznanych projektantów, a Ann Romney stawia na wielkie nazwiska, najczęściej jest to Oscar de la Renta). Ubrania nie powinny też być zbyt drogie (Ann Romney wytykano przez bardzo długo t-shirt za 900$).

Wszystko zaczęło się od debaty telewizyjnej, na którą obie Panie przyszły ubrane w prawie identyczne sukienki w kolorze fuksji (wygląda na to, że obie chciały okazać swoje wsparcie dla walki z rakiem piersi – debata odbyła się w październiku). Od tego momentu (zgrzytu?) kreacje żon kandydatów były komentowane praktycznie codziennie.

Przejrzałyśmy tonę zdjęć z kampanii i okazuje się, że obie „kandydatki na Pierszą Damę” często wybierały podobne kolory. Wykorzystały praktycznie wszystkie kolory tęczy!

Zgrywały się czasem nie tylko kolorem ubrań, ale też krojem. Na ostatnią debatę telewizyjną obie wybrały sukienki w stylu ukochanej Pierwszej Damy USA, Jackie Kennedy.

Wybrałybyście Michelle Obamę czy Ann Romney?

STYLISSIMA

Ostatni wpis: „Ruth Flowers, znana też jako DJ Mamy Rock, woli podpisać umowę z wytwórnią muzyczną niż z domem opieki”:
http://www.stylissima.pl/2012/11/ruth-flowers-dj-mamy-rock/

STYLISSIMA

…aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

3 komentarze

  1. iweta

    Pani Obama zdecydowania ona ma prezencję ,tylko mogliby jej udzielić lekcji jak stawiać nogi zauważyłam ,że zawsze nieciekawie je stawia.

Trackbacks / Pings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *