Ikony stylu, Moda, Polecane

Minimalizm i prostota górą, czyli sesja zdjęciowa, która się nie starzeje

Pamiętacie bliźniaczki Olsen, gwiazdy serialu „Pełna chata”? Dziewczyny mają już 25 lat i robią całkiem spore zamieszanie w świecie mody. Uznawane są za ikony stylu i siedzą w pierwszy rzędach na wszystkich najważniejszych pokazach. Co więcej, są projektantkami i mają swoją własną markę odzieżową – the Row. Nie miałyby czego szukać na naszym blogu, gdyby nie postanowiły zatrudnić w roli modelki/ ambasadorki/ muzy, 64-letniej Lauren Hutton (jednej z najsłynniejszych modelek lat 70-tych).

Wygląda na to, że współpraca układa się świetnie – trwa już blisko 4 lata. Dziewczyny nadal zachwycają się Lauren, a Lauren nadal nosi ich ciuchy. Ostatnio pojawiły się razem na rozdaniu megaprestiżowych, dorocznych nagród CFDA (w wolnym tłumaczeniu to Amerykańska Rada Projektantów Mody), ubrane oczywiście w zestawy marki the Row.

Lauren-Hutton-The-Row

To przypomniało mi o ich pierwszej wspólnej sesji. Było to niedługo po nawiązaniu współpracy, zdjęcia mogłyby więc już być lekko passé. Nic bardziej mylnego! Te zdjęcia potwierdzają tylko, że minimalizm, prostota i zasada „mniej znaczy więcej” są ponadczasowe. Taka moda się nie starzeje. I w dodatku pasuje kobietom w każdym wieku!

lauren-hutton-1

lauren-hutton-1

lauren-hutton-the-row

Nie starzeje się (i modelka, i ta sesja), prawda?

Więcej zdjęć: http://www.traceymattingly.com/hair/davy-newkirk/advertising/the-row-lauren-hutton

STYLISSIMA

Ostatni wpis: „Dziadek, który został modelką (tak, modelką!)”:
http://www.stylissima.pl/2012/11/dziadek-model/

STYLISSIMA

…aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

Trackbacks / Pings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *