Ikony stylu, Moda, Polecane

Ruth Flowers, znana też jako DJ Mamy Rock, „woli podpisać umowę z wytwórnią muzyczną niż z domem opieki”

W wieku 58 lat przebiegła Maraton Berliński, ale to było dla niej za mało… więc kilka lat później, już jako emerytka, została didżejką. Brytyjka Ruth Flowers (czyli DJ Mamy Rock) gra na żywo w klubach na całym świecie, bierze udział w sesjach zdjęciowych i staje się coraz większą gwiazdą. Nietypowy scenariusz jak na 72-latkę, prawda?

Wszystko to dzięki wnuczkowi, który kilka lat temu zaprosił swoją ukochaną babcię na urodziny w jednym z londyńskich klubów. Mimo, że nie bardzo pasowała (wiekiem) do średniej, udało jej się przekonać ochroniarzy, żeby wpuścili ją do środka. Wtedy odkryła, że imprezy wyglądają zupełnie inaczej, niż w czasach jej młodości. I zakochała się w tej atmosferze!

Kiedy mój wnuczek usłyszał, że chciałabym zostać didżejką, stwierdził, że oszalałam… a potem zapoznał mnie ze swoim znajomym, francuskim producentem muzycznym. On mnie wszystkiego nauczył i pomógł zostać didżejką z prawdziwego zdarzenia. Wydałam płytę, jeżdżę po całej Europie, gram unikalną muzykę i mam niepowtarzalny image. To prawda, wolę podpisać umowę z wytwórnią muzyczną niż z domem opieki.

Ruth stała się idolką młodzieży i wzorem dla wszystkich, którzy zastanawiają się, jak będzie wyglądało ich życie, kiedy skończą 50, 60 czy 70 lat. Zobaczcie same, ta kobieta to 100% pozytywnej energii!

Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony Ruth Flowers: http://mamyrock.com/home.htm. Zajrzyjcie na nią, jeśli chcecie zobaczyć/posłuchać więcej!

A Wy kim chciałybyście zostać, kiedy będziecie w wieku Ruth? Czekamy na komentarze 🙂

STYLISSIMA

Ostatni wpis: „Ale zdjęcia!”:
http://www.stylissima.pl/2012/10/schoeller-portrety-gwiazd/

STYLISSIMA

…aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

2 komentarze

  1. iweta

    Pogratulować odwagi..

Trackbacks / Pings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *