Ikony stylu, Moda, Polecane

Linda Rodin, być wiecznie „cool”

J.Crew (popularna amerykańska marka odzieżowa) dołączyła ostatnio do grona firm, które zrezygnowały z zatrudniania profesjonalnych modeli do swoich kampanii reklamowych. Zamiast zawodowców, na jesiennych billboardach pojawiły się „prawdziwe osoby” – indywidualności związane ze światem mody, takie jak np. makijażystka Alice Lane czy dyrektor ds. mody w Tank Magazine Caroline Issa. Wśród nich znalazła się także Linda Rodin. I to o niej dzisiaj będzie.

Linda Rodin dla J.Crew

Linda Rodin w reklamie J.Crew

Całe życie Lindy Rodin związane jest z modą. W latach 60-tych rozpoczęła karierę modelki, pracując dla włoskiego Vogue’a, następnie założyła jeden z pierwszych butików na nowojorskim SoHo. Szybko stała się znaną stylistką, była też „w międzyczasie” redaktorką mody w Harper’s Bazaar. I byłabym zapomniała, jest też właścicielką marki kosmetycznej RODIN olio lusso…  Całkiem imponująca kariera.

Dzisiaj Linda Rodin ma 60 lat. Wciąż jest piękna i stylowa (i zawsze ma świetne oprawki okularów!). Ma też bardzo silną pozycję w świecie mody i nie zamierza z niej rezygnować. Udowodniła to występując w kampanii J.Crew i stając się ulubienicą (nie tylko :)) amerykańskich blogerów.

Linda Rodin

Linda Rodin

Linda Rodin

Linda Rodin

Linda Rodin

Linda Rodin

Linda Rodin

Linda Rodin

Linda Rodin

Linda Rodin

Linda Rodin

Linda Rodin

Zdałam sobie sprawę, że przyszedł taki moment, kiedy nie chcę już wyglądać młodziej. Po liftingu nie wygląda się młodziej, tylko starzej! Patrzę na swoje siwe włosy i zmarszczki, i myślę sobie: „Co w tym złego?”

Linda Rodin

PS. Piękne ma imię, prawda?

😉

STYLISSIMA

Poprzedni wpis (który pokochacie): Kongres Kobiet 2012, pokaz mody 40+

STYLISSIMA

Wpisz swój adres email, aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę:

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

4 komentarze

  1. Agata

    Pięknie się starzeje. Każdy etap w życiu kobiety jest piękny!

Trackbacks / Pings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *