Fryzury, Moda

Co słychać u bohaterów „Dynastii”?

To był dopiero kultowy serial! Między 1990 a 1993 rokiem (naprawdę? myślałam, że emitowali go przez caaaaałe moje dzieciństwo!) w niedzielne wieczory milkły telefony, samochody znikały z ulic i połowa Polski siadała przed telewizorami, żeby śledzić losy Carringtonów i spółki.

„Dynastia” to nie tylko zawiła historia losów pewnej rodziny. To wielkie pieniądze, wystawne życie, mocne makijaże, natapirowane fryzury i ekskluzywne stroje.

Ciekawe jak dzisiaj wyglądają bohaterowie „Dynastii”!

Pierwsza na warsztat idzie Krystle Carrington, czyli Linda Evans. Ma w tej chwili 70 lat i wygląda równie pięknie jak za czasów „Dynastii” (czyżby botoks?). Nosi z dumą siwe włosy i łączy je z młodzieżową grzywką.

Linda-Evans_krystle-carrington

Linda Evans / Krystle Carrington w serialu

Linda-Evans-2012

Linda Evans w 2011 roku

Intrygantka Alexis, czyli Joan Collins. Ma w tej chwili 79 lat i… nadal wygląda jak w czasach „Dynastii”. Kocha lusus, błysk i tapir. Radzimy nie naśladować.

Ciekawostka – czy wiedziałyście, że przed zatrudnieniem Joan Collins, zagrania roli Alexis odmówiły Elizabeth Taylor, Raquel Welch i Sophia Loren?

Joan-Collins-Alexis

Joan Collins / Alexis

Joan-Collins-2011

Joan Collins teraz

Sammy Joe Dean Carrington, czyli Heather Locklear (51 lat). Gra głównie w serialach i filmach telewizyjnych. Zachowała dawną figurę i zdecydowanie umie ją podkreślić!

Heather-Locklear-dynastia

Heather Locklear w Dynastii

Heather-Locklear-2011

Heather Locklear w 2011 roku (na zdjęciu z córką)

Fallon Carrington Colby, czyli Emma Sams (52 lata). Nie pamiętam zupełnie jej serialowego imienia, ale doskonale pamiętam tę twarz! Od ładnej buzi aktorki skutecznie odwraca uwagę krótka fryzura z cieniowanymi pazurkami. Niestety :/

fallon-carrington-colby

Fallon Carrington Colby / Emma Samms

Emma-samms-2011

Emma Samms w 2011 roku

Mimo, że nasz blog jest o kobietach, nie mogę pominąć w zestawieniu najważniejszego w serialu mężczyzny –  Blake’a Carringtona. Grający jego rolę John Forsyth zmarł dwa lata temu. W 2010 roku wyglądał dokładnie tak, jak pamiętamy go z „Dynastii”…

John-Forsyth

John Forsyth w 2010 roku

Jeśli po tylu latach nie jesteście w stanie przypomnieć sobie o co w tym serialu właściwie chodziło, polecam krótki opis tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dynastia_(serial_telewizyjny).

PS. A jeśli interesuje Was jak wyglądają teraz gwiazdy z dawnych lat, zajrzyjcie do tekstu „Wszyscy kochają rankingi. Tym razem przyglądamy się piosenkarkom”: http://www.stylissima.pl/2011/11/piosenkarki-po-50/

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *