Moda, Moda z ulicy

Ela i Halina – przyjaciółki w czasie polowania (na wyjątkowe ubrania)

W weekendowe poranki często odwiedzam mój ulubiony bazarek niedaleko domu. Wmawiam sobie, że robię to dla zdrowia (buszowanie wśród stoisk na świeżym powietrzu to przecież prawie jak długi spacer!), ale prawda jest taka, że przyciąga mnie tam możliwość upolowania wyjątkowych ubrań, których nie znajdzie się w zwykłych sklepach. W dodatku, za niewielkie pieniądze.

W ostatnią sobotę wypatrzyłam przy jednym ze stoisk dwie wyjątkowo ubrane kobiety. Halina i Ela – dwie przyjaciółki. Przychodzą na „mój” bazarek, bo nie uznają wydawania fortuny na ciuchy, a lubią wyglądać oryginalnie.

copy-moda-po-50

Ela i Halina - supermodne przyjaciółki

Nie mogłam oderwać od nich wzroku. Świetnie dobrane ubrania to jedno, ale na łopatki rozłożyły mnie cudowne dodatki noszone przez obie Panie. Skórzane rękawiczki Haliny z kokardkami to najbardziej uroczy dodatek jaki widziałam w ciągu ostatnich miesięcy!

ela-halina-moda-po-50

Rękawiczki Haliny - urocze, prawda?

Do tego markowa torba i lakierowane mokasyny sznurowane na… szyfonową tasiemkę!

dodatki-po-50

markowa torebka + szyfonowe kokardki

Bardzo spodobał mi się też szalik Eli. Zdradziła mi swój patent – kiedy szuka szalików, wchodzi w sklepach do działu męskiego. Chyba też zacznę tak robić 🙂

ela1

Ela szaliki wyszukuje często... w dziale męskim

Halina i Ela to naprawdę wyjątkowy, zgrany duet. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkam je na moim bazarku i zgodzą się na kolejne zdjęcia. Tego, że będą pięknie wyglądać, jestem stuprocentowo pewna!

 

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *