Ikony stylu, Moda

Czy to już trend? Kolejne pięćdziesięciolatki gwiazdami kampanii reklamowych.

Wygląda na to, że w Stanach wiedzą już, że dojrzała kobieta w kampanii reklamowej to gwarancja sukcesu. Susan Sarandon (64) i Julianne Moore (51) zostały „twarzami” jesiennych kampanii reklamowych firm odzieżowych. Uniqlo i Talbots to marki (jak na razie) nieznane w Polsce, ale ich reklamy są jak najbardziej warte uwagi.

Susan Sarandon wystąpiła w kampanii reklamowej japońskiej marki ubrań Uniqlo. Aktorka, ubrana w jeansy i musztardowy sweterek (uwaga, kolor modny tej jesieni), jest dowodem na to, że nie trzeba się wybitnie stroić, żeby świetnie wyglądać.

Susan-Sarandon

Susan Sarandon w reklamie firmy Uniqlo; http://www.wwd.com/media-news/fashion-memopad/susan-sarandon-one-of-many-in-uniqlos-fall-campaign-5108517

Kampania marki Talbots z Julianne Moore w roli głównej nawiązuje do Hollywood z przełomu lat czterdziestych i pięćdziesiątych.
Klasyczna piękność + klasyczny styl = piękny efekt.

Julianne-Moore

Julianne Moore w reklamie marki Talbots; http://fashionetc.com/news/celebrity/2650-julianne-moore-talbots-fall-2011-ads-campaign

Julianne Moore wystąpiła już w reklamach tej marki na wiosnę. Zobaczcie same, aż trudno uwierzyć, że ta aktorka jest po pięćdziesiatce!

julianne-moore-talbots-wiosna-2011

Julianne Moore w reklamie marki Talbots (wiosna 2011); http://fashiongonerogue.com/julianne-moore-talbots-spring-2011-campaign-mert-marcus-preview/

Zajrzałyśmy na stronę internetową Talbots, a tam kolejne powody do zachwytu – ich ubrania reklamują kobiety w różnym wieku, wśród nich także zachwycające kobiety po pięćdziesiątce.

Talbots

dojrzałe modelki Talbots; http://www.talbots.com

Ciekawe jesteśmy kiedy polskie firmy odkryją, że reklamy ubrań nie są zarezerwowane dla dwudziestolatek… Trzymamy kciuki, żeby stało się to jak najszybciej!

 

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *