Polecane, Uroda

M•A•C Me Over! – musicie to zobaczyć

25 sierpnia w USA (we wrześniu dotrze do Europy) wystartowała nowa kampania marketingowa MAC Cosmetics. Każda akcja reklamowa tej firmy jest wydarzeniem, ponieważ dyktuje trendy w makijażu, jest lekko kontrowersyjna i często angażuje największe światowe gwiazdy (ostatnio np. Lady Gagę). Twarzami tej marki były m.in. Cathrine Deneuve czy Rachel Welch. Bardzo ich za to lubimy.

Cathrine Deneuve i Raquel Welch dla MAC Cosmetics

Cathrine Deneuve i Raquel Welch dla MAC Cosmetics

I tym razem MAC Cosmetics nas nie zwiódł. Jak czytamy w informacji prasowej, firma przeprowadziła „najbardziej epicki” casting w swojej dotychczasowej historii. Każdy mógł wziąć udział, należało jedynie przesłać przez internet swoje zdjęcie lub video i dokończyć zdanie „MAC Me Over! Because…”. Spośród tysiąca kandydatów wybrano 6 osób, które najlepiej reprezentowały motto kampanii, czyli „styl, serce i dusza” i które tym samym stały się międzynarodowymi twarzami tej marki dla jesiennej kolekcji MAC Fall Colour.

Film promujący kampanię:

 

Czemu tak bardzo zachwyciła nas ta kampania? Ponieważ jedną z jej bohaterek jest 58 letnia Sharon Marcus. Uważamy, że efekt jej metamorfozy jest absolutnie powalający. Same oceńcie czy się z nami zgadzacie:

Sharon Marcus, 58 - MAC Me Over! - przed

Sharon Marcus, 58 - MAC Me Over! - przed

Sharon Marcus, 58 - MAC Me Over! - po

Sharon Marcus, 58 - MAC Me Over! - po

6 września MAC Cosmetics udostępni krótki film pokazujący jak doszło do tej niesamowitej przemiany. Już nie możemy się doczekać i na pewno was to tym poinformujemy.

Źródło: M•A•C Cosmetics

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

3 komentarze

  1. Linda

    Jest i film:

Trackbacks / Pings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *