Moda z ulicy, Polecane

Spacer z psem, czyli każdy pretekst do założenia nowej sukienki jest świetny!

Zaaferowane fotografowaniem naszej pierwszej bohaterki – Lili (całą sesję można zobaczyć klikając tutaj), nie zauważyłyśmy nawet momentu, w którym na horyzoncie pojawiła się Asia, jej sąsiadka i przyjaciółka (i mama chrzestna Lindy).

Wieczorny spacer z psem potraktowała jako okazję do przetestowania dopiero co kupionej sukienki (popieramy! spacer z psem to niekoniecznie dres + adidasy!). Szczególnie przypadł nam do gustu kolor sukienki. Rzadko kiedy dojrzałe kobiety mają odwagę nosić tak intensywny róż, uznając (jak widać na przykładzie Asi, zupełnie niesłusznie), że jest to kolor zarezerwowany wyłącznie dla małych dziewczynek i nastolatek.

Asia zatrzymała się przy nas „tylko na chwilkę”, żeby zamienić z Lilą kilka słów. Chwilka zamieniła się w pół godziny, które oczywiście skrzętnie wykorzystałyśmy do zrobienia mnóstwa zdjęć.

PS. W całej tej historii nie możemy pominąć dodatków Asi, które wzbudziły nasz zachwyt. Nawet zawieszka do kluczy nie jest przypadkowa!

 

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

1 Comment

  1. Wiola

    Modne dziewczyny z modnymi dodatkami 🙂 Zacznę zwracać większą uwagę na dodatki ……..jak widać czasem grają pierwsze skrzypce :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *