Ikony stylu, Moda, Polecane

Christine Lagarde – styl na najwyższym szczeblu

5 lipca rozpoczęła urzędowanie nowa szefowa Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Christine Lagarde słynie z profesjonalizmu, głośnego wypowiadania swoich feministycznych poglądów i… klasycznego, francuskiego stylu.

Pięćdziesięciopięcioletnia Christine Lagarde urodziła się w Paryżu, nic więc dziwnego, że uwielbia paryski szyk. Najczęściej wybiera z szafy ubrania o prostych fasonach: żakiety, garnitury, białe koszule, gładkie t-shirty. Żadnych falbanek, wzorków czy nietypowych odcieni.

Jej znakiem firmowym (i jedynym „szaleństwem” na jakie sobie pozwala) są za to kolorowe szale, które nosi niezależnie od okazji. Zwróćcie też uwagę na jej piękną biżuterię (perły w uszach na co dzień!) i doskonałą fryzurę. Od wielu lat nosi siwe włosy, czym podkreśla swoją dojrzałość, a jednocześnie wygląda świetnie!

Christine Lagrande przywiezie ze sobą z Paryża do Waszyngtonu swój ulubiony rower. Tak, kobieta, która znalazła się w 2008 roku na 14. miejscu listy 100 najbardziej wpływowych kobiet świata, sporządzonej przez magazyn „Forbes” planuje nim codziennie dojeżdżać do pracy!

Zdjęcia:
http://commons.wikimedia.org/wiki/Christine_Lagarde

STYLISSIMA

...aby otrzymywać najnowsze wpisy prosto na skrzynkę.

Trackbacks / Pings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *